Mooie lichtinval
Stap je hier het appartement binnen, loop dan vooral eerst door naar de woonkamer met open keuken. Deze heeft prachtige grote ramen op de lange zijde én een inpandig hoekbalkon van 8 m2 aan de korte zijde. Zo baadt je woonkamer in het natuurlijke daglicht. De keuken is helemaal ingericht op elektrisch koken en is van alle gemakken voorzien. Vanuit de woonkamer stap je de ruime slaapkamer binnen. Die op zijn beurt weer grenst aan het balkon.
Alles bij de hand
Verder biedt het appartement een knusse badkamer met wastafel en douchehoek, een apart toilet en een ruime bergruimte. Hier kun je je wasmachine en droger neerzetten en je voorraad opbergen. Zo heb je alles bij de hand. In de gemeenschappelijke ruimte van het appartementencomplex is nog een berging. Handig om je gereedschap in op te slaan of je fiets te stallen.
Parkeren in de Lichtpen
Je auto kan je parkeren op één van de 24 openbare bezoekersparkeerplaatsen in de parkeergarage onder het gebouw. Heb je geen auto? Gebruik dan één van de 8 deelauto's.